• English
  • Türkçe

The Confucius Institute Summer Language and Culture Exchange Programme

30 Temmuz – 13 Ağustos tarihleri arasında, üniversitemiz Konfüçyüs Enstitüsü tarafından Çin Halk Cumhuriyeti Nankai Üniversitesi’nin davet ve ev sahipliğinde düzenlenecek olan Dil ve Kültür  Değişim Programı’na katılmaya hak kazanan öğrencilerimizin listesi aşağıda sunulmaktadır. Öğrencilerimizin hazırlıklar ve program ile ilgili bilgilendirilmeleri amacıyla, 29 Mayıs 2017 Pazartesi günü 10:30’da Kuzey Hazırlık binasında yer alan 109 numaralı Konfüçyüs Sınıfı’nda bir toplantı yapılacaktır.

 

Group 1:

NO. FIRST NAME MIDDLE NAME SURNAME FACULTY OR DEPARTMENT SEX
1 FIKRET GÖKHAN ÜNAL PUBLIC ADMINISTRATION MALE
2 TOLGA   ÇELIKOZ INTERNATIONAL LOGISTICS AND TRANSPORTATION MALE
3 SEDA   GENÇ POLITICAL SCIENCE AND INTERNATIONAL RELATIONS FEMALE
4 FATMA BERAY AKYÜZLÜ FOOD ENGINEERING FEMALE
5 ÇAGRI   UTKU MANAGEMENT INFORMATION SYSTEMS MALE
6 ÜMIT   KARPUZ MECHANICAL ENGINEERING MALE
7 SENA CEREN OVUÇ PSYCHOLOGY FEMALE
8 EDA   AKGÜL MECHANICAL ENGINEERING FEMALE
9 FIRAT   CEYLAN TRANSLATION STUDIES MALE
10 HANDE BUŞRA ALDEMIR MANAGEMENT INFORMATION SYSTEMS FEMALE
11 ISIL   İNCE ARCHITECTURE FACULTY FEMALE
12 ELIF SUDE GÖKAY MANAGEMENT INFORMATION SYSTEMS FEMALE
13 AYŞE   CAKIRAY HISTORY FEMALE
14 MERVE GÜL SOYLUOĞLU ENGLISH LANGUAGE TEACHING FEMALE
15 KÜBRA   ÇAMIR TRANSLATION AND INTERPRETING STUDIES FEMALE
16 AHMET EFE SABIRSIZ FACULTY OF LAW FEMALE
17 DENIZ   SARPKAYA CHEMICAL ENGINEERING FEMALE
18 ELIF   NARIN CHEMICAL ENGINEERING FEMALE

 

Group 2:

No. First Name Middle Name Surname Faculty Or Department Sex
1 HANDE   AKGÖZ PLASTIC ARTS Female
2 İBRAHİM ONUR AKOĞLU LAW Male
3 BERNA   ARMAĞAN TRANSLATION AND INTERPRETING Female
4 GİZEM   AY POL. SCIENCE AND INTERNATIONAL RELATIONS Female
5 CEYSU ECE AYDIN PLASTIC ARTS Female
6 BEYZA   BAYRAKTAR JOURNALISM Female
7 YELİZ BEGÜM BEYAZKURT ADVERTISEMENT COMMUNICATION AND DESIGN Female
8 BURAK BATUHAN BİRTANE LAW Male
9 BESTE   BUNDUR LAW Female
10 SENA   HUSKALAR PHYSIOTHERAPY AND REHABILITATION Female
11 PINAR   IŞIK PLASTIC ARTS Female
12 LÂL   İLTER BUSINESS ADMINISTRATION Female
13 EMİN SÜREYYA KARAOSMANOĞLU POL. SCIENCE AND INTERNATIONAL RELATIONS Male
14 ALMILA SELCEN KURTULUŞ LAW Female
15 FATIMA   MAHARRAMOVA RADIO, TELEVISION AND CINEMA Female
16 NURAN   ÖKSÜZ POL. SCIENCE AND INTERNATIONAL RELATIONS Female
17 BETÜL   SOYSAL POL. SCIENCE AND INTERNATIONAL RELATIONS Female
18 EZGİ   ÜNVER NUTRITION AND DIETETICS Female
19 KEMAL HİKMET YADİKAR LAW Male
20 ELİF   YILMAZ PLASTIC ARTS Female